The Sims .. ?

28. prosince 2011 v 11:10 | Sabish (Liška) |  Deníček
Zdravím,
po delším čase plánované neaktivity na blogu se opět ozývám. A zase s prosbou. Poslední dobou mě zase dost chytili Simíci, no znáte to, stará láska nerezaví..:) Ale přehřívá se mi notebook a to hrozným způsobem, takže si pod něj dávám různý mražený věci, protože chladící deska není v dosahu :D.
Ale k té prosbě. Sice si tohle přečte hovno lidí - tedy snad ne, ale je to tady docela častá věc. No, takže. Chtěla jsem přidávat nějaké downloady do Simíků, ale nevím, jestli bych jaksi... no, jestli bych měla přidávat sem na tenhle blog, nebo si založit nový. Vždycky, když jsem ještě k tomuhle blogu měla nějaký jiný, časem jsem ho musela - z různých důvodů - vymazat. Takže by možná bylo lepší přidávat sem, protože něco tady už je - snad jsem nevymazala ty Simský rubriky, ale co si pamatuju, tak tu nějaký downloady byly.
Tak já nevím, jestli by bylo lepší mít takový blog, jakože Miš-Maš, o ničem konkrétním, že přidám to, co zrovna chci, což vlastně teď už dělám, ale s těmi Simíky by to bylo ještě víc... já nevim, divnější. Protože budu mít jednu "větev" soustředění na blogu - a to Simíky, a tu druhou a to právě tu mojí míchanici. Navíc samozřejmě takové ty moje "diary" články.
Snad by to nevadilo.
Co myslíte?
Sabish
P.S.: Opožděně přeji Veselé Vánoce:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama