Deníček

Klik cvak příjem >>

15. října 2011 v 9:49 | Sabish (Liška)
Zdarec bando! :D
Víkend je tu a s ním i... em... s ním i tenhle článek! :D
Teďkons začínám hrát hru jménem Perfect World International, která zdá se býti lepší než Shaiya, kterou jsem hrála předtím. Kdo je taky ujetej na MMO-RPG jako já, přijde si na svý. Ale s WOWkem na mě nechoďte :D ..

Představte si !
Asi možná, pojedu do Anglieeeeeeeeeeeeee!
Takže i když je to více než méně pravděpodobné, mám o pár těch procent větší šanci vidět Toma Feltona !!!
Ale ta šance se z 0% zvýšila na 5% a to je málo.
Ale naděje tu furt je! Tak 99 procentní. :DD

Myška - tedy spolumajitelka tohodle velkolepého sídla si zažádala drabble a je to na slova, který spolu absolutně nesouvisí, takže mi bude trvat několik let, než vymyslím pointu ..

A za týden mám svátek ! Dárek už jsem dostala - HTC Wildfire, heč :D :P

Tak se mějte a dávejte si pozor na zelený slony s motyčkama. Jsou nebezpečný.

Lištičká :D

Party Rock Anthéna :D

8. října 2011 v 20:20 | Sabíss
Opět zdravím bando!
Dneska je moje výpravná akce za meteority u konce, dorazili jsme s naším výzkumným týmem na místo a za pár hodin již budete mít přehledné a šťavnaté informace o meteoritech. A samozřejmě i fotky.
Anoano, bundy, mikiny, svetry a v 22.00 vyrážíme s výkoným fotoaparátem na místo sledování meteoritů. Na místě budeme dvě hodiny, tedy do půlnoci, kdy má show skončit.
A teď konec s tím dokumentárním tónem.
Jsem u babičky.
S rodinkou.
Můj foťák je jenom míň výkonná zrcadlovka.
Hmmm, už nemám žádnou ironickou poznámku, kterou bych se zkritizovala.
:D
Jenom doufám, že když ty meteority vyfotim, tak že to ten můj křáp alespoň přijme a nebude to úplně černý. Ale snad ne, protože když jsme byli v létě v Itálii, v noci jsem chodila ven fotit a cvičila jsem se v nočnim režimu. (Jak lidskym, tak fotografickym) :D
Poslouchám When Them Girls At, potom je tam v seznamu přehrávání Windows Media Player: Peter Pan: Flying, The Hamster Dance Song, Ptačí tanec (no co? Mě se líbí! :D ) , Ratchet and Clank soundtrack - Pokitaru*, Look At Us Baby**, LMFAO - Party Rock Anthéna,
Jóo
Anthéna!! Ta je nejlepší. ale vážně, je to dost dobrá písnička a žeru ty dva blázny co jí vymysleli :D .

* Ratchet & Clank je hra na PS2 a PS3, kterou jsem si absolutně zamilovala. Někdo tvrdí, že je to pro malý děti ale to neni pravda, já se vztekám před televizí, protože některý planety vážně nejdou udělat :-( . Ale od toho jsou starší bráchové! Sláva jim!! :D
** Nádherná písnička od zpěvačky, která se příjmením jmenuje Paris. Křestní jméno už si bohužel nepamatuju :D ....

Juj, já jsem se zase rozepsala... Nojono.
Mějte se hezky a nezapomeňte na meteority !

Sabísss sss ss s.. :D

Moje hlody nesou plody, johó!

8. října 2011 v 13:30 | Sabish (Liška)
Zdar bando !
Jak žijete? U mě dobrý, celkem. Dneska mám extrémně rejpavou náladu, protože mi nevychází věci, který potřebuju. Zaprvý, k nám domů se dobývají zelení sloni s motyčkama a zadruhý, děsně pomalu mi jde internet.
Naštve, co? :D
Dneska budu muset psát povídky, ne, že bych nechtěla, ale včera jsem jednu povídku psala celou ručně, takže mě bolí moje ruce. No né asi ruce někoho jinýho.. :D
My, co jsme obouruči máme výhodu, že když náš nebaví psát jednou rukou, píšem tou druhou.
Já většinou píšu levou rukou, pravou zapojuju, když mě levá ruka bolí, a vždycky, když ve škole píšu na tabuli.
Ach jo, *zííív*, já si asi zdřímnu :D
Tak se mějte a komentujte co to dá!
Dík,
Sabish :-)
P.S.: Název článku ignorujte.

...zbožňuju Draca Malfoye

6. října 2011 v 19:50 | Sabish (Liška)
Zdar bando !
To byla táborová hra - každý řekl, co má rád - nebo miluje - a všichni říkali koně, psy, kočky a takový další divný věci :D . Já řekla že miluju Draca Malfoye, to je mi panečku věc. Už tomu bude docela dlouho co se mi zalíbil, tupec jeden blonďatej! Jo, já, zrovna já musím trpět na platonický lásky, děkuju pěkně. Když mi bylo 10 byl to Neo z Matrixu a .. jé, když mi bylo 8 tak to byl Petr Pan z Petra Pana kupodivu :D . A teď Dráááčeeekk ♥. Ještě tam byl malej románek s Tomem Hiddlestonem, ale to už mám za sebou.
Nojo, já to mám složitý.
Po dlouhé době se do světa blogu vrací i Myška, moje dlouholetá spolu..ehm... znova! :D
Po dlouhé době se mezi živé tvory vracé i Myška, která se mnou tenhle blog v roce 2009 založila. Tak je to zprávně ! Nebo se píše správně? Nevadí. :D
Je škoda že Harry Potter skončil.. bůů škyt! Vždyť sem s tim černovlasym debilem vyrůstala a on si jen tak.. skončí!? (To proto jsem ho nazvala debilem)
A.
Chci aby už KONEČNĚ fungoval Pottermore, chci novej mobil a foťák a... jeejda, musim napsat Ježíškovi !!!
Tak se tu mějte a přečtěte si povídku, na kterou chci mít názor od každýho na zeměkouli. Najdete jí >>ZDE<< .
LIŠKA~

Chci bejt Metamorphmágus!

5. října 2011 v 16:09 | Sabish (Liška)
Ale vážně. Kdo ne?
Měnit svojí vizáž! Pánejo. Já už mám svůj vysněný vzhled dokonale vymyšlený. Byl by to vzhled ála Malfoy - pílá pleť, dlouhé světle blond až (znova) bílé vlasy, šedé oči, ostré rysy.
Jop. Nevim, jestli by se to vůbec někomu líbilo, ale já bych byla sama sebou nadšená :-D .
No ale, mám taky pár jinejch cílů, že jo. Budu pilotka a budu řídit takový ty letadla, kterejma lidi lítaj na dovču.
A! Slyšeli jste už, že bude další díl, nebo dokonce další DVA díly Matrixu?! - Kdo to neviděl, nevim, kde žije.
Joo, já se tak těšim! Jestli je někdo taky takovej nadšenec do Matrixu, může si ten článek přečíst TADY. Zase zam bude Keanu Reeves! On je druhý nejhezčí a nejlepší herec na planetě! První je samozřejmě Tom Felton ♥ . I love you guys.
Sakra, sakra, sakra. Už tenhle blog jede několik let, je tu, 1299 článků i s tímhle. Pánejo. ALE SAKRA PES ŽÁDNÁ NÁVŠTĚVNOST! :-(((((((((
Vsadim se, že některý blogy, co maj sotva 100 článků, kvůli blbejm reklamám maj návštěvnost jak... sviň.
Ale já sem prostě člověk úspornej na čas a nechce se mi trávit hodiny a hodiny opruzováním lidí na ostatních blozích. já třeba reklamy vždycky ignoruju. Podle mě je to blbost. Dokonce jsem zjistila, že blog je i na Googlu, ale musíte si tam zadat... no. To tu raději uvádět nebudu. Podle mě je to něco, za co se má člověk spíš stydět, ne chlubit, protože ten článek... No.. NO.
Poslední dobou jsem ujetá nejen na Potterách, ale i na Pirátech z Karibiku. Aaa, ty filmy nás jednou zabijou, fakt že jo! Jsou tak dobrý, tak hezký, tak chytlavý, nádhera. Ale těch hezkejch filmů je moc, na můj vkus, člověk nemá sebemenší šanci jich shlídnout tolik, kolik by si přál (nekonečno).
Vážná hudba válí! Podle mě nechápu, kam se hrabe.. ehm... nechci nikoho uvádět, abych nikoho neurazila, ale některá vážná hudba je fakt pěkná. Já neposlouchám Mócarta, nebo Bétovena, či jak se to píše, ale hlavně soundtracky - Z Petra Pana, z Harryho trojky, pětky a sedmičky první části, to je nejlepší. "Snape to Malfoy Manor" to si poslechněte, to je písnička na oscara. A z Harryho trojky jsou všechny písničky na Nobelovku.
Pánejo, já se dokážu rozepsat, asi bych měla jít dělat ty povídky na přání a tak různě, kouknout se na mail, jestli mi už konečně potvrdili povídku na fanfiction.potterharry.net a dám si Kinder Pinguí :-D

Mějte se hezky a komentujte co to dá! ;-)

Sabish

Hehee :-DDD

Klikněte! Potřebuju pomoct! (Neni to hlasování)

4. října 2011 v 10:19 | Liška
Dobré ranko bando,
ten čas ale letí! Je to divný, ale jakoby před chvílí jsem si říkala Jé prázdniny a už je říjen. LOL. Ale teď k tomu podstatnějšímu.
Je až absurdní, jak jsem nazvala tenhle článek, přitom mi nejde o život, ale je to důležitý, to jo. Takže doufám, že si toho někdo všimne a nó, pomůže mi ( s tím, že napíše, jaká to je blbost a výmysl do komentářů )
Jakože kdo si počká, tak dneska, v 10.49 přesně zveřejnim článek, kde si budete moct vyloženě objednat povídku. Nazvala bych to Povídky na Přání. Můžete si říct o čem bude, jestli to bude taková ta blbost, kde všechny slova začínají na jedno písmeno, nebo - nedej bože - básnička atd.
Také bych chtěla otevřít / rozjet / zahájit - jak je to slovo? :-/
Prostě Drabbles, pro ty, kdo neví, je to krátká povídka o 100 slovech (může jich být i 200, 300 a víc), kde někdozadá tomu druhému tři slova a ten druhý musí tu povídku napsat a obráceně.
Musím vás ale varovat, ti, kteří mi budou chtít zadat drabble, bude to jenom ze světa Harryho Pottera a... a nemůžu vám zaručeně garantovat, že v tom nebude slash (nejsem s to vám to vysvětlovat, vy, co nevíte, koukněte se na Wikipedii).
Ale není to jistý, zveřejním to jen a pouze, když budou nějaké pozitivní komentáře. Když žádné, s.. peču na to a když negativní tak je to snad jasný, ne? :-D

Pište do komentárů váš názor!
Liška

Autorská tvorba.. ?

2. října 2011 v 16:39 | Liškaaaa
Bože!
Tolik zbytečnejch rubrik!
Jako co? Mě se nechce je všechny mazat, mám na to moc pomalej internet. Některý jsou přínos, některý jsou ale úplně na... nic.
Chápu, tento blog upadá do zapomnění a můžu si za to sama, navíc, tenhle blog byl zapomenutej vždycky, ale
1. Mám několik návrhů jak ho ... em... rozjet? Jenže se bojim, že když sem začnu vkládat svoje povídky, obrázky atd. že je někdo okopíruje, ukradne, apod.
2. Neni čas...
Takže zase se ptám nikoho, protože mi nikdo neodpoví.
Klidně bych přivítala i spolupráci na tomhle blogu, cokoliv.
Pomůžete? :-O

Nyan Cat !

31. července 2011 v 19:09 | Liška
Defakto to nepatří do deníčku, ale kam jinam tohle dát?
Jistě někdo zná (a někdo taky ne :(..) NYAN CAT, pro mě je to psycho, protože jsem to poslouchala sto tisíc vteřin, a to není hack, jenom jsem to měla zapnutý přes noc a ráno zas do sluchátek a jedemee :D
Hraje písnička, počítá vám to vteřiny a z vás se stává blázen. ... Chytrý!

NYAN.CAT

Tady je sto-tisícový důkaz! :D
Trumfne mě někdo? (Nehackujte!)
A ještě jedna rada, neklikejte na Lower The Volume! Když... aj... teď na to asi budou všichni klikat :D ....
A vidíte repráky ztlumený nemám !
Ale teď ne-nyanuju, mám lepší písničky, heč :P :)

JSME ZPĚT! Takže klikejte lidi ;)

31. července 2011 v 18:29 | Liška a Myška
AHOJ, AHOJ, AHOJ!
Promiňte tu přehnaně skvělou náladu, ale jednou za stovku miliónů let jsem se koukla na blog a co nevidím? Myška přidává! :)))
Takže se do toho blogování zase naplno pustíme, ne? :)
Návštěvnost celkem ujde, na to, že jsme nepřidávaly...
Prosímvás, ignorujte moje články, kde si stěžuju, jak je tu málo lidí, je to trapný, já vim, ale mám moc pomalej internet na to, abych je smazala, ale pokusím se.
Teď bych se chtěla věnovat hlavně článkům, které budou MADE BY ME, už mě totiž nebaví všechno kopírovat z cizích blogů, jako to bylo... tenkrát.
Budu přidávat povídky, hlavně z Harryho Pottera, tedy... s námětem HP, potom fotky a moje malůvky, kterým se poslední dobu hodně věnuji.
Pokusím se i nastavit nějaký pěkný, světlý layout.
Takže, návštěvníci, hrňte se!
Vaše adminky,

Liška a Myška :)

DĚKUJEME!

29. ledna 2011 v 20:43 | Liška a Myška
DĚKUJEME MOC ZA VAŠÍ NÁVŠTĚVU!!!
MOC SI TOHO VÁŽÍME!
AŤ VÁM TO ZŮSTANE! :-)


DĚKUJEME!!
(a bylo Vás tu i 34!!)LIŠKA A MYŠKA TEAM 
 

Reklama