Deníček

Nevím, o čem by jsem měla psát články...

7. března 2010 v 17:13 | Liška
Ahoj,
vůbec si nevím rady, o čem bych měla psát články.
Blog mě baví ...docela... ale nevím o čem bych ty články měla psát...
Možná že se vrátím zpátky k přidávání článků o videích, protože Lady Gaga má nové CD, a možná by mě bavilo přidávat články o dominech, fakt nevím, tak nám prosím napište do komentářů, o čem bychom mohla psát. Chci totiž za tenhle březen udělat rekord v přidávání článků, teda na našem blogu.
Tak díky za komentář!
Liška

Avatar is best movie ever!

7. března 2010 v 17:00 | Liška
Vim to už dlouho, že je AVATAR prostě nejlepší film na světě, ale objevila jsem stránku, kterou možná znají všichni, nevím, a je to fakticky hustý! Je to stránka www.flash-gear.com , na které si můžete tvořit různé věci, i puzzle z obrázků!
A tak jsem vytvořila toto:Napište do komentářů, líbí?

Týden tu nebudu...

31. ledna 2010 v 13:08 | Liška
Musím všem oznámit že tu týden nebudu protože máme prázdniny a jedeme za babičkou, která nemá počítač, zkoušela jsem jestli mi nejde na Nintendu ale nejde, škoda :( . Možná bude Myška nějaký články přdávat, nevim...Asi přidám pár článků, nebo ne, podle toho kdy vyjedem a pak pofrčim, tak se mějte a někteří si užijte prázdniny!
Liška

Nízká návštěvnost...

15. ledna 2010 v 14:22 | Liška
:

Mám ráda, když naleznu blog, kde jsou nějaké MP3 download zdarma ,nebo MP3 download free. To potom stahuju různé skupiny, třeba Chinaski, Kryštof, Red Hot Chili Peppers, nebo zpěvačky, třeba Madonna, Avril Lavigne, Britney Spears a podobně. Mám ráda Harry Potter, a jsem zvědavá, jak se jmenuje sedmý díl Harry Potter a co na to Daniel Radcliffe, Emma Watson a Rupert Grint, teda Hermiona Granger a Ron Weasley. J. K. Rowling je skvělá spisovatelka. Nemám ráda pivo. Láska je smrt. Sebevražda. Coca Cola. Santa Claus. Vánoce. Brigády. Eragon. Pán prstenů, Eliah Wood. Piráti z Karibiku, Orlando Bloom. Egypťan Sinuhet. Referáty na fyziku. Referáty na chemii. Čtenářský deník. Nokie, Samsung, MMS, mobily zadarmo. Pes. Kino. Čokoláda. Změřte si vaše IQ. ICQ. Malování na sklo. MP3 přehrávače zdarma. Nikdo mě nemá rád. Emo. Etno. E-e. Ementál. Brie. Bonifác. Hermelín. Servác, Pankrác. Jahodový koktejl. Outismus. Tenis, Basketbal. Snowboard. Dadaismus. Impresionismus. Funkcionalismus. Expresionismus. Naturalismus. Realismus. Pop Art. Modernismus. Tugendhat. Konstrukcionalismus (lol). George Sandová. Mika Waltari. Tolkien. Suchý, Šlitr. Wilsonová. Berdych. Tom Hanks. Elvis Presley. Játra na cibulce. Punk. Punks not dead. Rock. Pop. Metal. Jazz. Folk. Country. Techno. Rock n roll. RnB. Blues. Soul. Rep. Rap. Rab. Kot. MPZ Islandu. Chemická olympiáda. Rtutitka, solan drasličitý, drasloš, uhlec. Kouření škodí zdraví. SMS na Eurotel zdarma. SMS na T-Mobile zdarma. SMS na Vodafone zdarma. SMS zdarma. SMS. Zdarma. Jak být šťastný. Shrek.Kůň,jezdectví,appassionata,články
Pán Prstenů je skvělý film. Elfové, hobiti, trpaslíci, lidé, Gondor, Roklinka ( Imladris), Lothlórien, Mordor, to je jen málo z toho všeho. Piráti z Karibiku. Kluci. Holky. Jak líbat. Smutek. Kraviny. Blbost. Blbec. Qip. Evropa 2. Rádio Spin. Rande. Tesco. Travian. Bitefight. Gladiatus. O´game. Divokekmeny. Divoké kmeny. Adventure Quest. Dragon Fable. Manga Fighter. Warlic. Artix. Robin Hood. Nottingham. Zkouknito. Ztohoven. Ukazse. Online hry. P2P. Aukro. Superhry. Seznamka. Blondýna. Bruneta. Zrzka. Černovláska. Blonďák. Brunet. Zrzek, zrzoun. Freefoto. Freevideo. Google. Horoskopy. Věštění. Jízdní řády. Kina. Kaufland. Globus. Albert. Hypernova. Delvita. Billa. Libimseti. Lide. Youtube. Xchat. xxx. xicht. Centrum. Citáty. Motta. Záhlaví. Zápatí. Pozadí na blog. Pozadí do blogu. Vodafone. Vánoční přání. Blesk. Blog. Minihry. Graffiti. Hip-hop. New School. Old School. Streed dance. Break dance. Le Parkour. Banlieue 13. Okrsek 13. Sprej. Writer. MC. Indy a Wich. DJ Wich. Chaozz. Eminem. Marpo. D-12. Bow Wave. Pár Pařmenů. Ke stažení zdarma. Pán Rohlíků.Bella Sara.Horseisle,horseland,virtuální stáje,jak jezdit,koně,poníci,koně i poníci,všechna plemena,arab ,frís,andalusan,sedlo,uzdečka,prodám koně,koupím koně atd.

jůůů

13. ledna 2010 v 15:31 | Myška
Ahoj.Zrovna sem oběvila pár značek,tak je sem napíšu.Takže:

Alt+2225=▒

Alt+2226=▓

Alt+3333=♣

Alt+5544=Ę

Alt+6658=☻

Alt+9999=☼

Alt+9998=♫

Alt+9987=♥

Alt+987=█

Alt+6532=ä

Alt+9996=♀

A tak dále.

koníííík

12. ledna 2010 v 19:15 | Myška
Ahoj.Tady je Myška.My sme teď z Liškou nemocný,takže se teď budeme blogu věnovat víc.A prosím hlásněte pro nás na : http://jakvidimesvet.blog.cz/1001/2-kolo-sonp.Díííííííííííky!

P.S.
Přidávám sem
pár obrázků
zvířátek.

P.S.2
Doufám
že se budou
líbit.

http://www.friesenland.cz/podk/literatura/lit2.jpghttp://img5.rajce.idnes.cz/d0502/1/1572/1572808_825c2f3b46abc422d6c690a3fabfcd36/images/c.12-_kun_v_mandlovce-_595,-.JPG
MŇÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁM!!!!!!!!:-P
http://tapety.superhry.cz/obrazek/pejsek-ve-strehu-800.jpg

Za 1.Mějte se dobře..

Za 2.Mějte se rádi.

Za 3.Buďte na sebe hodní.

A za 4.Ahooooooj

Zatím, du dělat komix

7. ledna 2010 v 14:40 | Liška
Já už asi pudu, vlastně ani tak ne... půjdu dělat v The Sims 2 komix, ale ještě nevim o čem bude . Tak pápá

Bleskovka

7. ledna 2010 v 14:34 | Liška a Myška

Ahoj,
moc se omlouváme že jsme tady 3 dny nebyly, ale znáte to...
škola začíná, zase úkoly a podobně.
Jestli Vám to nevadí zatím (dneska) bude přidávat
články Liška.
A pak už i určitě Myška, ale možná bude Myška přidávat články ještě dneska, nevím...
Mohly bychom Vás poprosit, aby jste pro nás (liska-a-myska) hlasovali TADY ? Zajeďte si dolů tam, kde je Anketa a hlasujte pro liska-a-myska !
Děkujeme, a....
1. Ahoj!
2. Jak se dneska máte?
3. Líbí se Vám naše stránky?
4. S čím byste chtěli diplom?
5. Dáte koment ještě k jinému článku?
6. Tak zatím!

!!!Diplomy budou!!!

Zejtra zase škola...

3. ledna 2010 v 21:52 | Liška
Zítra je zase škola, ach jo...
Mě se nechce spát, i když zítra budu mrtvola,
Chci aby mi někdo dal hlasy TADY , jsem tam jako liska-a-myska , a jestli mi někdo nedá hlasy, vypadnu, a to já nechci...
Vlastně to MY nechcem, je tu ještě Myška...
Moje NEJLEPŠÍ KAMARÁDKA, ne jenom Myška!!!
Asi přidám jeden nebo pár článků, dokoukám film a pudu si lehnout
A škola...a škola..a škola...a škola....a škola a škola a škola a škola a škola a škola
a škola a škola a škola a škola a škola a škola a škola a škola a škola a škola a škola
a pořád škola....
ALE jenom MĚSÍC a budou zase PRÁZDNINY!!
Hurá Hurý Huré
a pak zase měsíc a budou VELIKONOCE (= PRÁZDNINY)
A PAK 2 MĚSÍCE :-( a pojedem na školu v přírodě (= PRÁZDNINY)
A PAK ZASLOUŽENÉ 2 MĚSÍCE PRÁZDNIN
Tímto jsem si zlepšila náladu a pudu šťastná s pomyšlením na prázdniny spát!
Dobrou noc!!!!!
Liška
 
 

Reklama