Hry na mobil

Fish Tycoon (na mobil)

3. dubna 2010 v 8:31 | Liška
Fish Tycoon je jak už název napovídá hra o rybách. Osobně tuto hru neznám, ale myslím si, že to bude něco ve styku: Koupím si ryby,krmím je,rozmnožuju a nakonec prodávám. Většinou bývají tyto hry zábavné, tedy, jak pro koho...


Zoo Tycoon (na mobil)

3. dubna 2010 v 8:12 | Liška
Zoo Tycoon je bezvadná hra, jak na počítač, tak teď už i na mobil. Je jasné, že nenahradí hru na počítači, nebo že se jí grafickými schopnostmi podobá, ale zabavíte se zaručeně. Kdo neumí anglicky obvzlášť, protože je to v angličtině.Theme park tycoon (na mobil)

3. dubna 2010 v 8:05 | Liška
Theme Park Tycoon je podle mě hra o pouti nebo tak. Sama sem jí ještě nehrála, ale stáhnu si jí, protože obrázek, který jsem k ní našla, myslím prozrazuje všechno...


Zoopaloola (na mobil)

3. dubna 2010 v 7:49 | Liška
Známá hra z icq. Vyberete si zvířata, se kterými budete hrát, a vytlačujete soupeře ven z "ostrůvku". Tato hra je v několika rozlišení, takže je dostanete doufám všechny. Hezké hraní!Spore (na mobil)

2. dubna 2010 v 21:11 | Liška
Spore skoro všichni znají. Jste malá buňka a musíte zrát ještě menší a časem se zvětšujete a máte různé schopnosti. Tuto hru jsem nemohla najít pro normální mobily, jenom pro dotykové, a našla jsem toto. Jestli vám nevadí, je slovensky, protože česky to není nikde k nalezení. Jestli víte, kde to stáhnout česky, napište do komentářů. Děkuji.  
 

Reklama